Deze minicilinders in zilver zijn bijzonder geschikt als veelzijdige strooidecoratie voor oudejaarsavond: de kleine gelukssymbolen zijn gewoon onderdeel van de tafeldecoratie voor oudejaarsavond! Voeg de glanzende zilveren cilinderhoeden toe aan de nieuwjaarsdecoratie van dit jaar en scoor met hun bijzonder elegante schittering! De kleine sierhoedjes doen in geen enkel opzicht onder voor hun echte rolmodellen! De kunststof cilinders hebben een typisch cilinderlichaam met een rand. De cilinders in zilver kunnen op de rand of ondersteboven worden geplaatst. De sierhoedjes hebben een...
Deze minicilinders in zilver zijn bijzonder geschikt als veelzijdige strooidecoratie voor oudejaarsavond: de kleine gelukssymbolen zijn gewoon onderdeel van de tafeldecoratie voor oudejaarsavond!
Voeg de glanzende zilveren cilinderhoeden toe aan de nieuwjaarsdecoratie van dit jaar en scoor met hun bijzonder elegante schittering! De kleine sierhoedjes doen in geen enkel opzicht onder voor hun echte rolmodellen! De kunststof cilinders hebben een typisch cilinderlichaam met een rand.
De cilinders in zilver kunnen op de rand of ondersteboven worden geplaatst. De sierhoedjes hebben een kleine opening aan de onderkant. Hiermee kun je de zilveren hoed van een figuur opzetten. Een schoorsteenveger, geluksvarken of zelfs een sierduif zal zeker goed passen bij de oudejaarscilinder! Of je kunt hete lijm gebruiken om een draad of staaf in de opening te lijmen om de plastic cilinder te gebruiken als een veelzijdige plug voor de nieuwjaarsdecoratie.
Of het nu gaat om tafeldecoratie of om bloemenwerkstukken of allerlei handwerkideeën te versieren, de cilinders als decoratie zijn absoluut een echte blikvanger!
Plak de sierhoedjes op een deur of adventskrans en de oude kerstversiering is klaar voor gebruik als decoratie voor oudejaarsavond! Gelijmd op het hoeddeksel dienen de hoeden zelfs als praktische kandelaars voor taps toelopende kaarsen. - Voor een bijzonder veilige stand kunt u het beste LED-verlichting gebruiken in de vorm van taps toelopende kaarsen.
Je krijgt de kleine geluksbrengers in een set van 9 hoeden voor oudejaarsavond. In onze shop vindt u bijpassende siercilinders in grotere uitvoeringen, maar ook LED-kaarsen of glazen LED-kandelaars in een bijpassende metaallook.
Let op: De accessoires en decoratieve artikelen die op de productafbeeldingen worden getoond, zijn
niet bij de levering inbegrepen.
Hoogte: ca. 2,5 cm
Afmeting (L × B): ca. 5 × 4 cm
Voetafdruk (L × B): ca. 2,5 × 2,3 cm
Tankopening (L × B): ca. 2,3 × 2,2 cm
Plantdiepte: ca. 2,2 cm
Kleur: zilver
Materiaal: kunststof
Aantal: 9 stuks in een set
google_translate
Artikel momenteel uitverkocht. Het kan zijn dat hij later beschikbaar is.